0988 955 917
| | | |
          >

№ 5065 - Двустаен апартамент с гледка море в луксозен комплекс на 1ва линия на VIP плажа в Свети Влас!

Апартаментът се намира в комплекс на първа линия море, завършено през 2007 година яхтеното пристанище е най-модерното и голямо в България. От двете му страни е разположена чудесна пясъчна плажна ивица .Комплекс е много зелен, с красиви дървета и цветя.

Предлага: басейни за възрастни и деца, СПА център, фитнес зала,в близост супермаркет, книжарница. В този район има ресторанти с красива гледка към море и яхтено пристанище, амфитеатър и православна църква. За удобство на собствениците на апартаменти, разполага с паркинг, които е безплатен.

Предлаганият от нас апартамент е разположен на трети етаж. Имотът е с жилищна площ 60 кв.м. Двустаен апартамент състоящ се от всекидневна с трапезария, напълно оборудвани с кухненски бокс, спалня и баня с тоалетна, тераса и още една баня с тоалетна. Апартамент е оборудван с кабелна телевизия и интернет. Апартамента се предлага за продажба напълно обзаведени готов за живеене.

ЦЕНА  130 000 ЕВРО

 

БЕЗ КОМИСИОННА !

 

Можем да организираме оглед на имота в удобно за вас време, свържете се с нас на посочените телефони. Имотът може да бъде резервиран и свален от продажба със заплащане на депозит в размер на 2000€, след което се прекратява провеждането на огледи с други купувачи и започва подготовка на документите за сключване на окончателен договор. Огледите са безплатни. Преди оглед клиентът подписва Протокол за оглед с Агенцията.

 

130000 €
Свети Влас
Площ:
60 m2
Стаи:
2
Етаж:
3
Степен:
обзаведен
FreeCurrencyRates.com
29 km. 10 m. 1 m. 10 m.
+359 988 955 917     office@modaproperty.ru

                 
Ако имате въпроси , моля попълнете формата. Задължително попълнете e-mail:

А може би ще ви хареса .